Sennheiser Kulaklık Yarışması

StudyExpo’ya gel, fuar alanında bir fotoğraf çek, #HaydiDileGel hashtagiyle Instagram’da paylaş!

En güzel veya en ilginç fotoğraflardan birini çeken sen ol, 10 Sennheiser kulaklıktan birini kazan!

Yarışma Kuralları:

25-26 Şubat 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Harbiye Convention Center, 28 Şubat 2017 tarihinde Sheraton Ankara Convention Center, 02 Mart 2017 tarihinde Hilton İzmir, 04 Mart 2017 tarihinde Hilton Istanbul Kozyatağı fuar alanlarında düzenlenecek olan StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı’ndan en az birini ziyaret ederek, fuar alanında en az bir tane fotoğraf çektiren ve bunları İnstagram’da #HaydiDileGel hastagiyle paylaşanlar arasından, en güzel veya en ilginç fotoğrafları çeken 10 StudyExpo ziyaretçisi belirlenecek ve ödüle hak kazanacaktır.

Ödül kazanacak 10 kişi, StudyExpo ve Sennheiser firmaları tarafından oluşturulacak 6 kişilik jüri heyeti tarafından belirlenecek ve kazananlar 10 Mart 2017 tarihinde StudyExpo İnstagram hesabında ilan edilecektir.

Ödüller Sennheiser marka kulaklıklar olup, derece sırasına göre verilecek modeller şunlardır:

1. ve 2. ye Sennheiser PXC 550

3. ve 4. ye Sennheiser MOMENTUM ON EAR

5. ve 6. ya Sennheiser HD 4.30

7. ve 8. ye Sennheiser PX 200

9. ve 10. ya Sennheiser CX 3.0

Yarışmaya katılacak fotoğrafların fuar alanlarında çekilmiş olması zorunludur. Fuar alanlarında çekilmediği tespit edilen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

#HaydiDileGel hashtag’i ile paylaşılmayan fotoğraflar, fuar alanında çekilmiş olsa dahi değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışmada sadece dereceye giren fotoğrafları paylaşan hesapların sahipleri ödül kazanabilir.

Yarışma kapsamında değişiklik yapma hakkı StudyExpo ve Sennheiser’da saklıdır.

Ödüle hak kazananların ödüllerini alabilmesi için 30 Mart 2017 tarihine kadar StudyExpo İnstagram hesabından StudyExpo ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu tarihe kadar ödülünü almayanlar ödül hakkını kaybedecektir.

YUKARIDA BELİRTİLEN 10 SENNHEISER KULAKLIĞA EK OLARAK AYNI MODEL VE SAYIDA 10 KULAKLIK DA 25-26 ŞUBAT 2017 TARİHLERİNDE, HİLTON İSTANBUL HARBİYE CONVENTION CENTRE’DAKİ STUDYEXPO FUARLARINDA, SENNHEISER STANDINDA YAPILACAK YARIŞMALARLA VERİLECEKTİR.

Powered by Cplus Interactive Media